Zprávy ze Sokola

Opatření ČR ohledně koronaviru

Vzhledem k celkové situaci okolo šíření nákazy a vzhledem k opatření vlády je od pátku 13.3.2020 do odvolání pro všechny sporty sokolovna uzavřena. Toto opatření se týká všech nájemců a celé budovy TJ Sokol Řevnice. Děkujeme za pochopení.

Volejbalový turnájek

Zveme všechny a i vaše kamarády a známé na malý volejbalový turnájek. Kdo byl vloni, tak ví, kdo nebyl, tak pro ty pár informací:

• zcela neformální
  • hlásit se mohou jak trojice, dvojice, tak i jednotlivci (družstva budou vytvořena na místě)
  • pro všechny – muži, ženy, děti (očekává se alespoň mírně pokročilá hra)
  • zábavná akce bez velkých ambicí:-)
  • písek – antuka, dle aktuálního počasí (připravit na obě varianty).
  • přihlásit prosím co nejdřív, abych věděla, kolik nás bude
  • drobné občerstvení vítáno
  • pro vítěze hodnotné cen Tak se na Vás těším 🙂 Katka

REKONSTRUKCE

Z důvodu rekonstrukce bude v Sokole a Kině Řevnice
1. 7. – 30. 9. 2019 ZAVŘENO.
V říjnu se na Vás těšíme v novém. Držte nám palce.

Úspěch mladých volejbalistů

18. 6. se volejbalisté TJ Sokol Řevnice pod vedením Michaely Šádkové zúčastnili turnaje v Mnichově Hradišti. Umístili se na 1. místě se v zemském přeboru ČOS starších žáků a současně na 2. místě v turnaji starších žáků – Memoriál V. Adama. GRATULUJEME!

Privacy Settings
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo