Zprávy ze Sokola

Koncert kapely Minus 123 minut

Čtvrtek 2. května 2019 v 19:30 až 22:30 v KINĚ ŘEVNICE

Síla kapely spočívá především v živých energických koncertech, které jsou z velké části tvořeny improvizací. Propojují žánry jako soul, groove, jazz, blues, funky či world music. Předprodej Knihovna Řevnice a Infocentrum Dobřichovice. Prodej i na místě před koncertem.

Jarní brigáda na Sokoláku

Členové volejbalového oddílu TJ Sokol Řevnice zvou na jarní brigádu 7. 4. ve 14:00 – 17:00 hodin.

Zveme všechny členy TJ Sokola Řevnice i další příznivce sportování na jarní úklid sokolského venkovního areálu (volejbal pod Lesním divadlem).

Je třeba tyto krásné prostory připravit na další sezónu!

Prosíme všechny pomocníky, aby si přinesli nářadí a pracovní rukavice s sebou (hrábě, nůžky, pilky, plečky, pytle či plachty na odnos listí a trávy…)

Během pracovního odpoledne je možné si opéci buřty na ohništi.

Předem všem děkujeme za pomoc!

Řevnický pinpongáč – 3. ročník

Zveme všechny příznivce stolního tenisu ke strávení příjemného sportovního dopoledne. V neděli 24.3.2019 se v řevnické sokolovně Opletalova 89 uskuteční turnaj dospělých neregistrovaných hráčů ve stolním tenise. Těšíme se na Vás!

Privacy Settings
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo