Členské příspěvky

Členské příspěvky TJ Sokol Řevnice se skládají z členských příspěvků ČOS a oddílových příspěvků TJ Sokol Řevnice. Výše členské známky pro rok 2019 zůstává ve stejné výši jako v roce 2018, tedy pro děti a seniory 200 Kč, pro dospělé 500 Kč.
Po zaplacení členského příspěvku je nutné si známku vylepit je do členské legitimace! Novým členům bude legitimace vystavena pokladníkem.

Přihlášky ke členství u TJ Sokola Řevnice jsou k dispozici u cvičitele příslušného oddílu.
K Přihlášce je přiřazen „Souhlas o zpracování osobních údajů (GDPR)“. Osobní údaje boudou pouze pro potřeby TJ Sokola Řevnice úzce spojené s Evidencí členů České obce sokolské.

Včasná platba členských příspěvků je základní povinností každého člena T. J. Sokol Řevnice.
PLATBY ZA ÚČAST NA SPORTECH A CVIČENÍ
Dospělí (výdělečně činní)
Pololetí: 1000 Kč
Děti, studenti
Pololetí: 800 Kč
Důchodci
Pololetí: 600 Kč

Platba převodem na účet České spořitelny
č.ú. 384766389/0800
VS rrmmdd (datum narození člena).

!!! Do poznámky je nutno napsat: jméno, datum narození, oddíl,
např: Novák 1.6.1975 muži –  Novák750601muži !!!

Privacy Settings
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo