SPORTY A CVIČENÍ S NÁJEMCI

Zde je rozpis cvičení, na která si sokolské prostory pronajímají třetí strany. Tato cvičení nelze využít v rámci sokolských členských příspěvků, platí se za ně individuálně cvičitelům.

CVIČENÍ PRO ZDRAVÍ
Cvičení pro zdraví Řevnice

Zdravotní cvičení  pod vedením Mgr. Michaely Pavlíkové s prvky tajči a jógy a s využitím gymbalů a overbalů. Přijďte si protáhnout tělo a povzbudit mysl.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
Út 8:30 – 10:00 Sál Míša Pavlíková
Zdravotní cvičení vychází z rehabilitace. Rozhýbe ztuhlé tělo a posílí svaly potřebné pro správné držení těla. Napomáhá nám k umění relaxovat a uvědomovat si sama sebe.

Zvýhodněná permanentka 11 lekcí/800 Kč
S sebou: pohodlný oděv, podložka na cvičení (cvičí se bez bot)

Míša je absolventka Fakulty tělesné výchovy a sportu University Karlovy se specializací na sportovní gymnastiku a zdravotní tělesnou výchovu. Působila jako pedagog na FTVS UK (obory gymnastika, zdravotní tělesná výchovy a tělesná výchovy pro zdravotně a tělesně postižené). Nyní vyučuje na Vysoké škole tělesné výchovy a sportu „Palestra“ a to specializuje se na zdravotní tělesnou výchovu. Má dlouholetou terapeutickou a masérskou praxi /reflexní terapie, lymfodrenáže, REIKI, thajské masáže, pohybová terapie pro tělesně postižené, joga v REHA/.

JÓGA
Jóga Řevnice

Jóga pro ženy se zaměřuje na protažení a uvolnění těla, emocí i mysli, na podporu a kultivaci ženské energie.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
St 18:00 – 19:30 Sál
Využijeme potenciálu prostých životních funkcí, pohybu a dechu. Dostaneme se do hlubšího kontaktu se svým tělem, pocity a prožitky a zároveň se staneme pozorovatelem sebe sama.
Jóga pro ženy odbourává psychosomatické bloky hlavně v pánvi, a tak pomáhá být plně ve své ženské energii a vitalitě. Vyrovnává hormonální hladinu a harmonizuje menstruační cyklus, aktivuje a zároveň relaxuje pánevní dno. 
Předchozí zkušenost s jógou není nutná. Vhodné kdykoliv pro každou ženu, ale obzvlášť vhodné a nápomocné při stresu a únavě, napětí v těle, nedostatečném kontaktu se svým tělem a emocemi, bolestech v bedrech a zádech, ženských psychosomatických potížích, při snížené plodnosti a neplodnosti, při premenstruačním syndromu nebo hormonální dysbalanci, po porodu, při poklesu dělohy, v menopauze.
Cena jedné lekce jógy je 150 Kč.

MUDr Katka Lenka Lorencová
Lektorka Školy pánevního dna. Propojuje západní medicínu, tradiční východní nauky a šamanský přístup. Vedu zvlášť kurzy pro ženy cvičící Mohendžodáro, které metoda 3×3 podle mé osobní zkušenosti vhodně doplňuje a usazuje ho do širších souvislostí.
Telefon: (+420) 737 358 271
E-mail: katka.lenka@voodoo-picture.com
Web: www.skolapanevnihodna.cz

Vystudovala jsemIII. Lékařskou fakultu University Karlovy včetně dobrovolné půlroční psychoterapie v rámci studií (VÚPs, doc MUDr Václav Mikota). Po studiu medicíny jsem s pocitem neúplnosti a po sporech s profesory intuitivně hledala v „emoční rovině“ psychosomatiky a postupně objevovala „energetickou rovinu,“ konkrétně jógu, tantru a šamanismus. V procesu hledání vlastního ženství mě začala přitahovat ženská cvičení z různých tradic.
Mé vzdělání související se Školou pánevního dna: Lékařské vzdělání, bezpočet jógových kurzů (Shiva Shankar, Milena Raková, Dalibor Štědroňský, Lenka Nezvalová, Andrew Appler, Danny Paradise, Leszek Mioduchovski), tantrické a šamanské kurzy (John Hawken, Ivana Megová, Alícia Hamm, Hivshu), kurz hormonální jógy (Dinah Rodrigues), čtyřletá škola tantra jógy pro ženy Mohendžodáro a Oshových meditací (MUDr Monika Sičová), 2009 výcvik Medicínská cesta (John Hawken), kurzy lunární jógy (Martina Mangová), Tanec Luny (Surya Cinzia Donnoli), kurz břišního tance, Movement Medicine (Marold Emmelkamp), kurz kundalini jógy (Guru Sansar Kaur), 2012-2013 lektorský kurz Školy pánevního dna Renaty Sahani Skálové, 2013 gyne-jóga Renaty Sahani Skálové. Od roku 2009 jsem členkou III. šamanské lóže Johna Hawkena.
Má dosavadní praxe související se Školou pánevního dna: Čtvrtý rok lektorské praxe Školy pánevního dna, 15 let lektorské praxe výtvarně-pohybových a arteterapeutických dílen pro rodiny třech generací, 6 let lektorské praxe ženské jógy a tantra jógy Mohendžodáro, 6 let lektorské meditační praxe v ženských skupinách, 3 roky lektorské praxe ženských medicínských kruhů. Do praxe ŠPD počítám i každodenní život (s pánevním dnem 🙂 ), dvojnásobné mateřství (jsem matkou dospělého syna a dcery), dlouholeté partnerství a od mládí péče o matku se schizoafektivní psychózou.
MÁ OSOBNÍ ZKUŠENOST SE CVIČENÍM METODOU 3×3: Byla to láska na první setkání – metoda mi prostě hned přirostla nejen k pánevnímu dnu, ale i k srdci :-). Skrze své zkušenosti ženy, matky, lékařky i lektorky jsem si vědoma toho, že je pokladem, který je třeba dostat do obecného povědomí a užívat preventivně. Stala se přirozenou součástí Mohendžodára i ženské jógy, tj. cvičení, která vedu. Líbí se mi její praktičnost a snadná použitelnost v každodenním životě.

KARATE
Karate Řevnice

Zde potřebujeme doplnit text o Karate. Zde potřebujeme doplnit text o Karate. Zde potřebujeme doplnit text o Karate.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
So 10:00 – 12:00 Sál

KLÍČEKKlíček Řevnice

Sál je pronajat folklórnímu souboru Klíček Řevnice.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo:
St 16:00 – 18:00 Sál
www.klicek-soubor.cz

LEŤÁNEK
Leťánek Řevnice

Programy a hrátky pro děti do 5 let.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
St 9:00 – 10:00 Sál
St 10:00 – 11:30 Sál

9:00 – 9:45 Říkanky a hrátky pro nejmenší (středa)
http://www.letanek.cz/program-deti-rikanky-hratky.php

10:00 – 11:30 Batolata v akci (středa)
http://www.letanek.cz/program-deti-batolata-v-akci.php

16:00 – 17:00 Divoši (čtvrtek)
http://www.letanek.cz/program-deti-divosi.php

SKŘÍTCI s Arnoštkou Berouskovou – Program pro děti od 0 do 12 měsíců
Úterý 10:00 – 11:00, TJ Sokol Řevnice – malý sál (vstup zadním vchodem přes dvůr)

Andělíčci s Arnoštkou Berouskovou – Program pro děti od 1 do 2 let
Úterý 11:15 – 12:15, TJ Sokol Řevnice – malý sál (vstup zadním vchodem přes dvůr)

Indiáni s Arnoštkou Berouskovou – Program pro děti od 2 do 5 let
Úterý 15:45 – 16:45, TJ Sokol Řevnice – malý sál (vstup zadním vchodem přes dvůr)

Přihlásit se do kurzu je možné i v jeho průběhu, kurzovné bude adekvátně kráceno.
Skladba lekce: Přivítání a rozloučení se skřítkem a tibetským zvonkem, pohybová lidová říkadla, písně.
Léčivě laděný Kruh pro rodiče a chodící děti od roka do 2 let, s tibetským zvonkem a skřítkem – průvodcem dětí v příběhu podle roční doby. Příběh tvoří ruce říkadly a nohy tanečky z přirozených časů našich předků, v přirozeném rytmu dřívek a lidových písniček, tleskáním v léčivých písních, s barevnými šátky místo ocásků a tanečních sukýnek 🙂
Na konci douška pro rodiče:-)
I zdánlivě nepozorné děti si domů něco odnesou aneb opakování je matkou moudrosti 🙂
Po hodině zbývá prostor na otázky, je možné domluvit si osobní konzultace např. rodinné numerologie s lektorkou – Arnoštkou BEROUSKOVOU
www.arnostka.nolimit.cz.
Lektorka pracuje s Metamorfní reflexní technikou a Reiki.

Délka lekce: 60 minut

V případě zájmu, je nutné se předem přihlásit pomocí webového formuláře.Pro doplňující dotazy nás kontaktujte: info@letanek.cz.

ORIENTAČNÍ BĚH DĚTI
Orientační běh Řevnice

Přijďte si s Ondřejem zaběhat lesem i tělocvičnou.

více informací

Časy a místo cvičení:
Po 16:00 – 18:00 Tělocvična
Ondřej Skripnik

REBELKY O.K.
Rebelky O.K. Řevnice

Sportovní klub věnující se Rope Skippingu

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
Út 19:30 – 20:30 Sál
Čt 15:00 – 19:00 Tělocvična
Ne 19:00 – 21:00 Sál
Olga Kepková
www.rebelsok.cz

ŠKOLA ZAD
Škola zad Řevnice

Aby záda nebolela.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
Čt 18:30 – 20:00 Sál
Jana Hromádková provádí v malém sále kurz cvičebního programu „Škola zad“ se zaměřením na bolesti zad.

TAEKWONDO
Taekwondo Řevnice

Trénink prospěšný fyzickému i psychickému zdraví.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
Út 17:00 – 18:30 Sál

Kdo může přijít? 
Kdokoli. U čtyř až pětiletých dětí je lepší, když s dítětem cvičí starší sourozenec, rodič nebo prarodič. Máte-li nějaký zdravotní handicap, je možné Vám trénink individuálně přizpůsobit. Přístup trenéra k Vám je samozřejmě adekvátní Vašemu fyzickému stavu (věku). V naší škole aktuálně cvičí studenti od 4 do 60 let.
Kdy a kam můžu přijít? 
Můžete přijít na jakýkoli trénink v průběhu celého roku. Pro trénink začátečníků jsou určeny všechny tréninky od 10. kupu.
Musím něco platit ? 
Rozhodně NE! Měsíc, ve kterém přijdete, máte kompletně zdarma. Umožňujeme tak začátečníkům, aby se nezávazně a zdarma seznámili s TKD a naší školou a zkusili si trénink tohoto jedinečného korejského bojového umění.
Co mám mít s sebou ? 
Doporučujeme zkusit si trénink již na první hodině, protože tak nejlépe poznáte, co je to TKD. Můžete se ale také Vašeho prvního tréninku zúčastnit pasivně – jako diváci. Na cvičení stačí mít s sebou tepláky a tričko. Cvičíme naboso (v případě zdravotních problémů možno cvičit v lehké sportovní obuvi).
Co budu na tréninku dělat jako začátečník? 
Nebudeme po Vás rozhodně chtít nic, čeho nejste fyzicky schopni. TKD učíme techniku po technice a jenom tak je zaručen rychlý rozvoj žáků. Rozhodně Vás nenecháme na prvním tréninku přerážet cihly nebo se prát. Budete cvičit základní techniky, strečink, základní sebeobranu, lehké kondiční cvičení. Jde nám o to, naučit Vás bojové umění se vším všudy. Náročnost cvičení si můžete přizpůsobit i sami počtem tréninků. Pro začátek doporučujeme pravidelně minimálně jeden trénink týdně plus alespoň část nejbližšího soustředění.
Je to bezpečné pro zdraví? 
V tabulkách úrazovosti jsou bojová umění obecně až daleko za populárním hokejem, fotbalem nebo třeba volejbalem. Cvičení TKD je prospěšné nejen pro zdraví fyzické ale i psychické. Má velmi pozitivní vliv na správné držení těla a také na posílení a protažení celého těla vůbec. Výborně funguje jako relaxace.
Už jsem TKD ITF cvičil(a)… 
Výborně. Nebojte se znovu začít. Váš technický stupeň je stále platný, i když třeba bude nějakou dobu trvat, než si své znalosti a dovednosti oživíte.
Proč zrovna Vaše škola? 
Opravdu mnoho důvodů. Jsme největší a nejrozšířenější škola v České republice. Máme největší a nejpestřejší nabídku tréninků (všechny za jednu bezkonkurenční cenu), soustředění, zkoušek atd. Máme pravidelné tréninky po celý rok – tedy i přes letní prázdniny. Umožníme Vám od samých začátků cvičit s korejským mistrem. Vedení školy se TKD věnuje již několikátým rokem profesionálně. Individuální přístup ke každému žáku…
V mém okolí Vaše škola nepůsobí a já bych opravdu rád(a) cvičil(a). 
Kontaktujte nás. Třeba v místě Vašeho bydliště nebo poblíž působí jiná škola, kterou Vám doporučíme. V opačném případě nám můžete pomoci zorganizovat ve Vaší blízkosti novou skupinu nebo se alespoň účastnit našich soustředění či individuálních lekcí.

Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme na mailu info@tkd.cz nebo na telefonním čísle (+420) 603 302 739 (Martin Zámečník).

TJ SLAVOJ ŘEVNICE
TJ Slavoj Řevnice

Fotbal pro všechny generace.

více informací

Časy a místo cvičení:
So 10:20 – 10:30 Tělocvična

Fotbal žáci v tělocvičně.

VOLEJBAL (NE)MATKY
Volejbal nematky Řevnice

Volejbal

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
Pá 18:00 – 20:00 Tělocvična

ZDRAVÁ ZÁDA
Zdravá záda Řevnice

Chtějte změnu, i tělo v pohybu má svá pravidla.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
Čt 18:30 – 210:00 Sál
Radka Geffertová
14 lekcí 75 min. – 2100 Kč

Omezená kapacita cvičících zaručuje individuální přístup!
Na objednání je možné zajistit hlídání dětí.
Kurz vede kvalifikovaná fyzioterapeutka Mgr. Radka Geffertová.
Více informací na www.fyzioterapie-rg.cz

Pravidelně si Kinosál a příslušenství pronajímá Kino Řevnice.
Program promítání naleznete na webu kinorevnice.cz.

Středa

Čtvrtek

Pátek

Neděle


Každých 14 dní v úterý je Kinosál a Klubovnu k dispozici Univerzitě 3. věku, který organizuje Česká zemědělská univerzita.
Info Monika Vaňková 603 40 20 40, monika.vankova@sokolrevnice.cz.

VÍCE INFORMACÍ O UNIVERZITĚ 3. VĚKU
Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google