Gymbaly ženy

Časy cvičení:
DenČasMístoCvičitelé
Po 19:00 - 20:00 Sál Eva Ledvinková

Cvičení na míči se hodí opravdu pro každého. Procvičí se celé tělo a cvičit mohou i starší lidé nebo lidé s nadváhou. balony jsou výborným prostředkem především k nápravě zatížení civilizačními poruchami. Zlepšují svalové napětí a koordinační poruchy. Napravují kulatá záda či bolesti páteře. Míč nás nutí sedět rovně protože musíme vyrovnávat těžiště a uržovat rovný sed. Při sedu na balon vlastně nenásilně posilujeme. Při mírném pohupování dochází ke stlačování a povolování meziploténkových tkání, které se prokrvují a odstraňují napětí. Hopsání koordinuje dech a věřte nebo ne, napomůže i k odstranení plochých nohou. Cvičení je vhodné i pro maminky po porodu. Cvičení probíhá v sále v 1. patře sokolovny. V pondělí 19-20 hodin.