Zprávy ze Sokola

Předškoláci

Kapacita dětí do cvičení předškoláků naplněna!

Cvičení- všestrannost žákyně začíná 14. 9.

Přihlásit se můžete na našich stránkách (vpravo nahoře „členské příspěvky“), kde najdete přihlášku ke stažení i informace o platbách. Můžete přijít rovnou na cvičení kterékoli pondělí či čtvrtek. S sebou sportovní oblečení a přezůvky. Těšíme se na Vás. Sportu ZDAR!

Cvičení Rodiče a děti začíná v pondělí 12. 9.

69.volejbalová Dřevěnice

V sobotu 6.8. se družstvo kadetů zúčastnilo tradičního volejbalového turnaje v Dřevěnici, který je největším turnajem na antuce v Čechách, ba i v Evropě. Družstvo, skládající se z hráčů A.Hendrich, K.Hořejší, V.Palička, A.Provazník, V.Sviták a V.Vosáhlo, starovalo v kategorii “kadeti a junioři”. Bohužel nám nedorazil Saša Polák, jehož nepřítomnost, jako nejlepšího smečaře, tým výrazně oslabila. V základní skupině jsme jednoznačně prohráli s budoucím vítězem turnaje, družstvem Dukla Liberec A, po slušném výkonu jsme porazili 2:1 družstvo Velmez B a ve vyrovnaném utkání prohráli 0:2 s družstvem Lvíčata U16 B. Třetí místo v základní skupině znamenalo konec v turnaji. Nicméně jsme sbírali zkušenosti a mohli jsme vidět skvělý volejbal v podání extraligových hráčů, předních dorosteneckých týmů děvčat i kluků a týmů veteránů a seniorek.

Níže připojen rozpis utkání.

2022 – 2023   ROZPIS AKCÍ
ZačátekSkupinaAkce/turnaj/mistrovská utkáníKde S kýmPozn.
ZÁŘÍ

DUBEN
10.00U20(junioři)OP mistr. utkání – hala? finálový turnaj

Poděkování

Děkujeme Městu Řevnice a jeho zastupitelům za dlouhodobou podporu pro práci s dětmi a mládeží. Grant „Podpora celoroční činnosti organizací pracujících s dětmi a mládeží“ bude použit na úhradu energií.

Další úspěch volejbalistů!

1. místo v Krajském přeboru v beachvolejbalu žáků, který se konal dne 29.5. v Kolíně – hráči Ondřej Procházka a Richard Polák. Antonín Boček a Viktor Novák skončili na 5. místě

Vítězství v krajském přeboru

Družstvo ve složení:
Adam Hendrich
Alexandr Polák
Richard Polák
Vojtěch Palička
Ondřej Procházka
Vojtěch Sviták
Vít Vosáhlo

se stalo vítězem krajského přeboru juniorů a tím přeborníkem Středočeského kraje.

Hledá se cvičitel starších žáků

Řevnický Sokol hledá cvičitele všestrannosti kluků ve věku 10-15 let.

Zájemci se, prosím, hlaste paní Vaňkové (viz kontakty).

Děkujeme!

Brigáda

Jarní brigáda na Sokoláku se bude konat 9.4.2022 od 10 do 14 hodin.

Zveme všechny, kdo mají zájem využívat tyto prostory během jarní, letní i podzimní sezóny,

aby nám přišli pomoci při jarní přípravě kurtů a celého areálu. Pokud máte vhodné nářadí, přineste si je.

Těšíme se na hojnou účast všech volejbalistů, nohejbalistů, badmintonistů i dalších příznivců….

Za oddíl volejbalu Bohunka Drvotová

Privacy Settings
Consent to display content from Youtube