Zprávy ze Sokola

Ranní jógové protažení

Od 1.2. každou středu v 8 hodin v malém sále. Pomocí cvičení jógy rozhýbeme tělo i mysl a připravíme se na nadcházející den. Cvičení je vhodné pro muže i pro ženy.

Cvičení jógy zlepšuje fyzickou sílu, rovnováhu a flexibilitu. Pomáhá nám vyrovnat nepříznivé vlivy „běžného“ života a nerovnováhy, které plynou např. ze sedavého zaměstnání, jednostranného pohybu či nedostatku pohybu vůbec.
Při ranním cvičení jógy se nejen zaměříme na správné protažení a rozhýbání svalů po nočním odpočinku, ale naučíme se i správně vnímat své tělo a pohybovat se tak, abychom si udrželi zdraví.
Při lekcích je veden důraz na správný a vědomý pohyb spojený s dechem. V jednotlivých jógových pozicích zůstáváme kratší dobu, ale přesto tak, abychom je mohli navnímat a procítit.

Informace o lekcích Vám rád dodá Karel Šťastný na telefonu 608 114 576 nebo emailu karel.stastny.rp@seznam.cz

Předškoláci

Kapacita dětí do cvičení předškoláků naplněna!

69.volejbalová Dřevěnice

V sobotu 6.8. se družstvo kadetů zúčastnilo tradičního volejbalového turnaje v Dřevěnici, který je největším turnajem na antuce v Čechách, ba i v Evropě. Družstvo, skládající se z hráčů A.Hendrich, K.Hořejší, V.Palička, A.Provazník, V.Sviták a V.Vosáhlo, starovalo v kategorii “kadeti a junioři”. Bohužel nám nedorazil Saša Polák, jehož nepřítomnost, jako nejlepšího smečaře, tým výrazně oslabila. V základní skupině jsme jednoznačně prohráli s budoucím vítězem turnaje, družstvem Dukla Liberec A, po slušném výkonu jsme porazili 2:1 družstvo Velmez B a ve vyrovnaném utkání prohráli 0:2 s družstvem Lvíčata U16 B. Třetí místo v základní skupině znamenalo konec v turnaji. Nicméně jsme sbírali zkušenosti a mohli jsme vidět skvělý volejbal v podání extraligových hráčů, předních dorosteneckých týmů děvčat i kluků a týmů veteránů a seniorek.

Poděkování

Děkujeme Městu Řevnice a jeho zastupitelům za dlouhodobou podporu pro práci s dětmi a mládeží. Grant „Podpora celoroční činnosti organizací pracujících s dětmi a mládeží“ bude použit na úhradu energií.

Další úspěch volejbalistů!

1. místo v Krajském přeboru v beachvolejbalu žáků, který se konal dne 29.5. v Kolíně – hráči Ondřej Procházka a Richard Polák. Antonín Boček a Viktor Novák skončili na 5. místě

Vítězství v krajském přeboru

Družstvo ve složení:
Adam Hendrich
Alexandr Polák
Richard Polák
Vojtěch Palička
Ondřej Procházka
Vojtěch Sviták
Vít Vosáhlo

se stalo vítězem krajského přeboru juniorů a tím přeborníkem Středočeského kraje.

Hledá se cvičitel starších žáků

Řevnický Sokol hledá cvičitele všestrannosti kluků ve věku 10-15 let.

Zájemci se, prosím, hlaste paní Vaňkové (viz kontakty).

Děkujeme!

Brigáda

Jarní brigáda na Sokoláku se bude konat 9.4.2022 od 10 do 14 hodin.

Zveme všechny, kdo mají zájem využívat tyto prostory během jarní, letní i podzimní sezóny,

aby nám přišli pomoci při jarní přípravě kurtů a celého areálu. Pokud máte vhodné nářadí, přineste si je.

Těšíme se na hojnou účast všech volejbalistů, nohejbalistů, badmintonistů i dalších příznivců….

Za oddíl volejbalu Bohunka Drvotová

Privacy Settings
Consent to display content from Youtube