SPORTY A CVIČENÍ S NÁJEMCI

Zde je rozpis cvičení, na která si sokolské prostory pronajímají třetí strany.
Tato cvičení nelze využít v rámci sokolských členských příspěvků, platí se za ně individuálně cvičitelům.
ATLETIKA DODO

DObřichovický DOmek

Sportovní přípravka, 1.-3. třída v tělocvičně v pondělí 14:30-15:30.

FLORBAL PRO DĚTI

OLYMP FLORBAL, z.s.

V tělocvičně v úterý 14:00 -15:00 pro děti 1.-6. třída.
Přihlášku a informace naleznete na www.florbalprodeti.cz.
Kontakt: krouzky@olympflorbal.cz nebo +420 724 052 617.

FITBAL

Pavlíková

V sále v úterý 9:00-10:00.

FOTBAL

FK Slavoj Řevnice

Fotbal žáci v tělocvičně v sobotu 9:00 -12:00.
Fotbal v tělocvičně v pondělí 18:30-20:00. 

JÓGA

Lucie Lhotáková

V sále v úterý 7:50-8:45 s Mgr. Lucií Lhotákovou. 
Cena za lekci 150 Kč.
S sebou: podložka na cvičení, pohodlný oděv (cvičí se bez bot).
Tyto lekce jógy jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, kteří s jógou již nějaké zkušenosti mají.
Lucie je certifikovaná lektorka kundalini jógy. Má dlouholeté zkušenosti s hatha jógou, hormonální jógou i pomalejší yin jógou. V úterních ranních lekcích se zaměříte na nastartování svého těla do nového dne pomocí jógových pozic a dechu. Nedílnou součástí bude i relaxace pro integraci cvičení. Některá jógová rána budou dynamičtější, některá klidnější a více protahovací. Budeme zařazovat i dechová cvičení a pozorovat jejich účinky. Nalaďme se společně do nového dne.

KLÍČEK ŘEVNICE

Pronájem

Sál je ve středu 15:00-18:00 pronajat folklórnímu souboru Klíček Řevnice. 

KUNG FU DĚTI

Ondřej Nesměrák

Sebeobrana děti

V sále v pondělí 16:00-17:00.

Mým hlavním záměrem je předávat dětem funkční principy jak komunikovat, umět si vytyčit své hranice, a předcházet konfliktům v jeho fyzické podobě. Je-li ale již fyzická konfrontace nevyhnutelná, nelze utéct, ani boj deeskalovat a ukončit dříve než začne, pak je na místě ji ukončit během vteřin(y). Bezpečně (pro sebe) a nekompromisně.

Převážně pomocí her a různých cvičení se učíme poznávat sami sebe, svoji vnitřní sílu, i efekt adrenalinu na naše tělo, který se ve vyhrocených situacích objevuje. Tím, že se s ním seznamujeme, nás pak tolik nepřekvapuje a neovládá, či neparalizuje. Ideální je totiž umět zůstat klidný v jakékoliv situaci. Protože právě klid a uvolnění je to, co přináší největší bezpečí a ze kterého vychází ta největší síla.

Bojuje ten, kdo se bojí.
Učíme se tedy osedlat si svůj strach, abychom se nemuseli bát, a tedy ani bojovat. Tím, že boj přijmeme jako umění, abychom se v něm celoživotním rozvíjením stávali mistry. A vytvořili si kolem sebe svojí sebejistotou a sebedůvěrou jakousi auru bezpečí. A nemuseli již nikdy boj, ten primitivní způsob komunikace, používat.
Vytvářím dětem bezpečný prostor, ve kterém se mohou „vyblbnout“ a užít si i „mláděcí boj“, a zároveň ale aby si cvičeními od začátku osahávali funkčnost a rozvíjeli principy, na kterých pak stojí všechny další cvičení i pro dospělé.
Sám cvičím mnoho let bojové umění wing tsun, z něhož vycházím ve svém kroužku nejvíce a jehož filosofie mi přijde naprosto nádherná, stejně tak jako jeho funkčnost.

Ondřej Nesměrák

MŠ ŘEVNICE

V tělocvičně ve středu 9:30-12:00.

NOHEJBAL

Pronájem

Tělocvična v neděli 12:00-14:00. 

ORIENTAČNÍ BĚH

Ondřej Skripnik

Přijďte si s Ondřejem zaběhat lesem i tělocvičnou.
V tělocvičně v pondělí 16:30-18:30. 

PILATES

Iveta Zonygová

Probíhá ve středu 18:00-20:00 v sále. 
S sebou: karimatka, tenisák, overbal gumy na protahování, cvičíme naboso.
Permanentka 1.500 Kč – 12 lekcí, tj. 1 lekce/125 Kč.
Jednorázové vstupné: 150 Kč
Možnost potvrzení pro zdravotní pojišťovny (např. VZP příspěvek 500 Kč)
Podrobnější informace prosím na zonygova@volny.cz či mobil 737 242 327
TEŠÍM SE NA VÁS – IVETA

PRONÁJEM

Jaroslav Sviták

Tělocvična v neděli 10:00-12:00. 

PRONÁJEM

Pavel Knýbel

Tělocvična v neděli 9:00-10:00. 

PRONÁJEM

Pomoc od srdce

V sále v úterý 10:00-11:30.

REBELKY OK

REBELS O.K. ROPE SKIPPING ŘEVNICE, z.s.

Sportovní klub věnující se Rope Skippingu. 
S Olgou Kepkovou v úterý a v neděli 19:00 – 21:00 v sále a ve čtvrtek 15:00-19:00 v tělocvičně.
Olga Kepková, www.rebelsok.cz.

SOKOLÍK

Dětská skupina

V tělocvičně v pátek 9:00-11:00

TAEKWONDO

Martin Zámečník

V sále v úterý 17:00-19:00. Trénink prospěšný fyzickému i psychickému zdraví.
Kdo může přijít? 
Kdokoli. U čtyř až pětiletých dětí je lepší, když s dítětem cvičí starší sourozenec, rodič nebo prarodič. Máte-li nějaký zdravotní handicap, je možné Vám trénink individuálně přizpůsobit. Přístup trenéra k Vám je samozřejmě adekvátní Vašemu fyzickému stavu (věku). V naší škole aktuálně cvičí studenti od 4 do 60 let.
Kdy a kam můžu přijít? 
Můžete přijít na jakýkoli trénink v průběhu celého roku. Pro trénink začátečníků jsou určeny všechny tréninky od 10. kupu.
Musím něco platit ? 
Rozhodně NE! Měsíc, ve kterém přijdete, máte kompletně zdarma. Umožňujeme tak začátečníkům, aby se nezávazně a zdarma seznámili s TKD a naší školou a zkusili si trénink tohoto jedinečného korejského bojového umění.
Co mám mít s sebou ? 
Doporučujeme zkusit si trénink již na první hodině, protože tak nejlépe poznáte, co je to TKD. Můžete se ale také Vašeho prvního tréninku zúčastnit pasivně – jako diváci. Na cvičení stačí mít s sebou tepláky a tričko. Cvičíme naboso (v případě zdravotních problémů možno cvičit v lehké sportovní obuvi).
Co budu na tréninku dělat jako začátečník? 
Nebudeme po Vás rozhodně chtít nic, čeho nejste fyzicky schopni. TKD učíme techniku po technice a jenom tak je zaručen rychlý rozvoj žáků. Rozhodně Vás nenecháme na prvním tréninku přerážet cihly nebo se prát. Budete cvičit základní techniky, strečink, základní sebeobranu, lehké kondiční cvičení. Jde nám o to, naučit Vás bojové umění se vším všudy. Náročnost cvičení si můžete přizpůsobit i sami počtem tréninků. Pro začátek doporučujeme pravidelně minimálně jeden trénink týdně plus alespoň část nejbližšího soustředění.
Je to bezpečné pro zdraví? 
V tabulkách úrazovosti jsou bojová umění obecně až daleko za populárním hokejem, fotbalem nebo třeba volejbalem. Cvičení TKD je prospěšné nejen pro zdraví fyzické ale i psychické. Má velmi pozitivní vliv na správné držení těla a také na posílení a protažení celého těla vůbec. Výborně funguje jako relaxace.
Už jsem TKD ITF cvičil(a)… 
Výborně. Nebojte se znovu začít. Váš technický stupeň je stále platný, i když třeba bude nějakou dobu trvat, než si své znalosti a dovednosti oživíte.
Proč zrovna Vaše škola? 
Opravdu mnoho důvodů. Jsme největší a nejrozšířenější škola v České republice. Máme největší a nejpestřejší nabídku tréninků (všechny za jednu bezkonkurenční cenu), soustředění, zkoušek atd. Máme pravidelné tréninky po celý rok – tedy i přes letní prázdniny. Umožníme Vám od samých začátků cvičit s korejským mistrem. Vedení školy se TKD věnuje již několikátým rokem profesionálně. Individuální přístup ke každému žáku…
V mém okolí Vaše škola nepůsobí a já bych opravdu rád(a) cvičil(a). 
Kontaktujte nás. Třeba v místě Vašeho bydliště nebo poblíž působí jiná škola, kterou Vám doporučíme. V opačném případě nám můžete pomoci zorganizovat ve Vaší blízkosti novou skupinu nebo se alespoň účastnit našich soustředění či individuálních lekcí.

Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme na mailu info@tkd.cz nebo na telefonním čísle (+420) 603 302 739 (Martin Zámečník).

TAI CHI

Lenka Kovářová

Probíhá ve čtvrtek 18:00-19:00 v sále. 
Pomalé, lehké pohyby, které zklidní mysl, uvolní napětí a navodí rovnováhu. 
Cvičení je určené pro každou věkovou skupinu. Dochází při něm ke zlepšení dechových a srdcových funkcí. Upravuje krevní tlak, obezitu i látkovou výměnu. A když se cvičí dlouho, je to duchovní alchymie.
Kontakt: Lenka Kovářová 724 503 265.
Nic ke cvičení tomu nepotřebujete. Pouze pohodlné volnější oblečení.

VOLEJBAL

(NE)MATKY

V tělocvičně v pátek a v sobotu 18:00-20:00. 

ZDRAVÁ ZÁDA

Radka Geffertová

Chtějte změnu. I tělo v pohybu má svá pravidla.
V sále v pondělí 8:00-9:30.
14 lekcí á 75 min. za 2100 Kč.
Omezená kapacita cvičících zaručuje individuální přístup!
Na objednání je možné zajistit hlídání dětí.
Kurz vede kvalifikovaná fyzioterapeutka Mgr. Radka Geffertová.
Více informací na www.fyzioterapie-rg.cz.

CVIČENÍ PRO ZDRAVÍ
Cvičení pro zdraví Řevnice

Zdravotní cvičení  pod vedením Mgr. Michaely Pavlíkové s prvky tajči a jógy a s využitím gymbalů a overbalů. Přijďte si protáhnout tělo a povzbudit mysl.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
Út 8:30 – 10:00 Sál Míša Pavlíková
Zdravotní cvičení vychází z rehabilitace. Rozhýbe ztuhlé tělo a posílí svaly potřebné pro správné držení těla. Napomáhá nám k umění relaxovat a uvědomovat si sama sebe.

Zvýhodněná permanentka 11 lekcí/800 Kč
S sebou: pohodlný oděv, podložka na cvičení (cvičí se bez bot)

Míša je absolventka Fakulty tělesné výchovy a sportu University Karlovy se specializací na sportovní gymnastiku a zdravotní tělesnou výchovu. Působila jako pedagog na FTVS UK (obory gymnastika, zdravotní tělesná výchovy a tělesná výchovy pro zdravotně a tělesně postižené). Nyní vyučuje na Vysoké škole tělesné výchovy a sportu „Palestra“ a to specializuje se na zdravotní tělesnou výchovu. Má dlouholetou terapeutickou a masérskou praxi /reflexní terapie, lymfodrenáže, REIKI, thajské masáže, pohybová terapie pro tělesně postižené, joga v REHA/.

PILATES Jóga Řevnice

Pilates a zdravotní cvičení pro veřejnost začíná 15.9.2021 s Ivetou Zonygovou.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
St 18:30 – 19:30 Sál
S SEBOU: karimatka, tenisák, overbal
gumy na protahování, cvičíme naboso
Permanentka 1.500 Kč do konce r. 2021 (bude 12 lekcí, tj. 1 lekce/125 Kč)
Jednorázové vstupné: 150 Kč
Možnost potvrzení pro zdravotní pojišťovny (např. VZP příspěvek 500 Kč)
Podrobnější informace prosím na zonygova@volny.cz či mobil 737 242 327
TEŠÍM SE NA VÁS – PŘIJĎTE o 5 minut dřív IVETA
Bude třeba prokázat se potvrzením o očkování, antigenním či PCR testem nebo potvrzením o prodělaném Covid-19 ne starším 180 dní. Jsme uvnitř!

KUNG FU

Zde potřebujeme doplnit text.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
So 10:00 – 12:00 Sál

KLÍČEKKlíček Řevnice

Sál je pronajat folklórnímu souboru Klíček Řevnice.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo:
St 16:00 – 18:00 Sál
www.klicek-soubor.cz

FLORBAL PRO DĚTI

Přihlášku a informace naleznete na www.florbalprodeti.cz

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo:
Út 14:00 – 15:00 Tělocvična
1.-6. třída

Kontakt
OLYMP FLORBAL, z.s.
krouzky@olympflorbal.cz
+420 724 052 617

ORIENTAČNÍ BĚH DĚTI
Orientační běh Řevnice

Přijďte si s Ondřejem zaběhat lesem i tělocvičnou.

více informací

Časy a místo cvičení:
Po 16:00 – 18:00 Tělocvična
Ondřej Skripnik

REBELKY O.K.
Rebelky O.K. Řevnice

Sportovní klub věnující se Rope Skippingu

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
Út 19:30 – 20:30 Sál
Čt 15:00 – 19:00 Tělocvična
Ne 19:00 – 21:00 Sál
Olga Kepková
www.rebelsok.cz

ŠKOLA ZAD
Škola zad Řevnice

Aby záda nebolela.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
Čt 18:30 – 20:00 Sál
Jana Hromádková provádí v malém sále kurz cvičebního programu „Škola zad“ se zaměřením na bolesti zad.

TAEKWONDO
Taekwondo Řevnice

Trénink prospěšný fyzickému i psychickému zdraví.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
Út 17:00 – 18:30 Sál

Kdo může přijít? 
Kdokoli. U čtyř až pětiletých dětí je lepší, když s dítětem cvičí starší sourozenec, rodič nebo prarodič. Máte-li nějaký zdravotní handicap, je možné Vám trénink individuálně přizpůsobit. Přístup trenéra k Vám je samozřejmě adekvátní Vašemu fyzickému stavu (věku). V naší škole aktuálně cvičí studenti od 4 do 60 let.
Kdy a kam můžu přijít? 
Můžete přijít na jakýkoli trénink v průběhu celého roku. Pro trénink začátečníků jsou určeny všechny tréninky od 10. kupu.
Musím něco platit ? 
Rozhodně NE! Měsíc, ve kterém přijdete, máte kompletně zdarma. Umožňujeme tak začátečníkům, aby se nezávazně a zdarma seznámili s TKD a naší školou a zkusili si trénink tohoto jedinečného korejského bojového umění.
Co mám mít s sebou ? 
Doporučujeme zkusit si trénink již na první hodině, protože tak nejlépe poznáte, co je to TKD. Můžete se ale také Vašeho prvního tréninku zúčastnit pasivně – jako diváci. Na cvičení stačí mít s sebou tepláky a tričko. Cvičíme naboso (v případě zdravotních problémů možno cvičit v lehké sportovní obuvi).
Co budu na tréninku dělat jako začátečník? 
Nebudeme po Vás rozhodně chtít nic, čeho nejste fyzicky schopni. TKD učíme techniku po technice a jenom tak je zaručen rychlý rozvoj žáků. Rozhodně Vás nenecháme na prvním tréninku přerážet cihly nebo se prát. Budete cvičit základní techniky, strečink, základní sebeobranu, lehké kondiční cvičení. Jde nám o to, naučit Vás bojové umění se vším všudy. Náročnost cvičení si můžete přizpůsobit i sami počtem tréninků. Pro začátek doporučujeme pravidelně minimálně jeden trénink týdně plus alespoň část nejbližšího soustředění.
Je to bezpečné pro zdraví? 
V tabulkách úrazovosti jsou bojová umění obecně až daleko za populárním hokejem, fotbalem nebo třeba volejbalem. Cvičení TKD je prospěšné nejen pro zdraví fyzické ale i psychické. Má velmi pozitivní vliv na správné držení těla a také na posílení a protažení celého těla vůbec. Výborně funguje jako relaxace.
Už jsem TKD ITF cvičil(a)… 
Výborně. Nebojte se znovu začít. Váš technický stupeň je stále platný, i když třeba bude nějakou dobu trvat, než si své znalosti a dovednosti oživíte.
Proč zrovna Vaše škola? 
Opravdu mnoho důvodů. Jsme největší a nejrozšířenější škola v České republice. Máme největší a nejpestřejší nabídku tréninků (všechny za jednu bezkonkurenční cenu), soustředění, zkoušek atd. Máme pravidelné tréninky po celý rok – tedy i přes letní prázdniny. Umožníme Vám od samých začátků cvičit s korejským mistrem. Vedení školy se TKD věnuje již několikátým rokem profesionálně. Individuální přístup ke každému žáku…
V mém okolí Vaše škola nepůsobí a já bych opravdu rád(a) cvičil(a). 
Kontaktujte nás. Třeba v místě Vašeho bydliště nebo poblíž působí jiná škola, kterou Vám doporučíme. V opačném případě nám můžete pomoci zorganizovat ve Vaší blízkosti novou skupinu nebo se alespoň účastnit našich soustředění či individuálních lekcí.

Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme na mailu info@tkd.cz nebo na telefonním čísle (+420) 603 302 739 (Martin Zámečník).

FK SLAVOJ ŘEVNICE
TJ Slavoj Řevnice

Fotbal pro všechny generace.

více informací

Časy a místo cvičení:
So  09:00 – 12:00 Tělocvična

Fotbal žáci v tělocvičně.

VOLEJBAL (NE)MATKY
Volejbal nematky Řevnice

Volejbal

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
Pá 18:00 – 20:00 Tělocvična

ZDRAVÁ ZÁDA
Zdravá záda Řevnice

Chtějte změnu, i tělo v pohybu má svá pravidla.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
Čt 18:30 – 210:00 Sál
Radka Geffertová
14 lekcí 75 min. – 2100 Kč

Omezená kapacita cvičících zaručuje individuální přístup!
Na objednání je možné zajistit hlídání dětí.
Kurz vede kvalifikovaná fyzioterapeutka Mgr. Radka Geffertová.
Více informací na www.fyzioterapie-rg.cz

UNIVERZITA 3. VĚKU 

Virtuální Univerzita třetího věku (VU3V) je určena především pro vzdělávání seniorů v regionech.

více informací

Časy a místo cvičení: KAŽDÉ DRUHÉ ÚTERÝ 10:00 – 12:00 Klubovna

Virtuální Univerzita třetího věku – vzdělávání seniorů v regionech

Virtuální Univerzita třetího věku (VU3V) je určena především pro vzdělávání seniorů v regionech, kteří se z různých důvodů nemohou zúčastňovat prezenčních přednášek U3V v sídlech vysokých škol a univerzit (vzdálenost, zdravotní a časové důvody, finanční náročnost na dopravu apod.).
Virtuální U3V umožňuje přístup k vysokoškolskému zájmovému studiu všem seniorům v rámci celé České republiky bez rozdílu místa bydliště, čímž poskytuje stejné příležitosti všem seniorům a představuje tak novou moderní alternativu ke klasické prezenční přednáškové výuce U3V. Je založena na využití nových komunikačních technologií a internetu, má prvky distančního vzdělávání a e-learningu a je didakticky přizpůsobena charakteristickým specifikům seniorského vzdělávání.
Po splnění studijních podmínek a absolvování 6 individuálních kurzů je účastník pozván na slavnostní promoci v aule ČZU.

ZŠ ŘEVNICE 

Tělocvičnu včetně sokolského nářadí a náčiní využívá Základní škola Řevnice pro hodiny tělesné výchovy.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
UVEDENY V ROZVRHU

MŠ ŘEVNICE 

Děti z řevnické mateřské školy jsou zapojeny do projektu Se Sokolem do života.

VÍCE INFORMACÍ

Motivovat děti, aby se na pohybové aktivity těšily a zároveň měly chuť učit se něco nového. To je jeden z hlavních cílů projektů Se Sokolem do života. Cvičí s námi přes 1 200 mateřských škol.

Více informací na https://sokol.eu/projekt/se-sokolem-do-zivota

Pravidelně si Kinosál a příslušenství pronajímá Bio Řevnice. Program promítání naleznete na webu revnice-bio.cz.

Středa

Pátek


Každých 14 dní v úterý je Kinosál a Klubovnu k dispozici Univerzitě 3. věku, který organizuje Česká zemědělská univerzita.
Info Monika Vaňková 603 40 20 40, monika.vankova@sokolrevnice.cz.

VÍCE INFORMACÍ O UNIVERZITĚ 3. VĚKU