SPORTY A CVIČENÍ S NÁJEMCI

Zde je rozpis cvičení, na která si sokolské prostory pronajímají třetí strany. Tato cvičení nelze využít v rámci sokolských členských příspěvků, platí se za ně individuálně cvičitelům.

CVIČENÍ PRO ZDRAVÍ
Cvičení pro zdraví Řevnice

Zdravotní cvičení  pod vedením Mgr. Michaely Pavlíkové s prvky tajči a jógy a s využitím gymbalů a overbalů. Přijďte si protáhnout tělo a povzbudit mysl.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
Út 8:30 – 10:00 Sál Míša Pavlíková
Zdravotní cvičení vychází z rehabilitace. Rozhýbe ztuhlé tělo a posílí svaly potřebné pro správné držení těla. Napomáhá nám k umění relaxovat a uvědomovat si sama sebe.

Zvýhodněná permanentka 11 lekcí/800 Kč
S sebou: pohodlný oděv, podložka na cvičení (cvičí se bez bot)

Míša je absolventka Fakulty tělesné výchovy a sportu University Karlovy se specializací na sportovní gymnastiku a zdravotní tělesnou výchovu. Působila jako pedagog na FTVS UK (obory gymnastika, zdravotní tělesná výchovy a tělesná výchovy pro zdravotně a tělesně postižené). Nyní vyučuje na Vysoké škole tělesné výchovy a sportu „Palestra“ a to specializuje se na zdravotní tělesnou výchovu. Má dlouholetou terapeutickou a masérskou praxi /reflexní terapie, lymfodrenáže, REIKI, thajské masáže, pohybová terapie pro tělesně postižené, joga v REHA/.

PILATES Jóga Řevnice

Pilates a zdravotní cvičení pro veřejnost začíná 15.9.2021 s Ivetou Zonygovou.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
St 18:30 – 19:30 Sál
S SEBOU: karimatka, tenisák, overbal
gumy na protahování, cvičíme naboso
Permanentka 1.500 Kč do konce r. 2021 (bude 12 lekcí, tj. 1 lekce/125 Kč)
Jednorázové vstupné: 150 Kč
Možnost potvrzení pro zdravotní pojišťovny (např. VZP příspěvek 500 Kč)
Podrobnější informace prosím na zonygova@volny.cz či mobil 737 242 327
TEŠÍM SE NA VÁS – PŘIJĎTE o 5 minut dřív IVETA
Bude třeba prokázat se potvrzením o očkování, antigenním či PCR testem nebo potvrzením o prodělaném Covid-19 ne starším 180 dní. Jsme uvnitř!

KARATE
Karate Řevnice

Zde potřebujeme doplnit text o Karate. Zde potřebujeme doplnit text o Karate. Zde potřebujeme doplnit text o Karate.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
So 10:00 – 12:00 Sál

KLÍČEKKlíček Řevnice

Sál je pronajat folklórnímu souboru Klíček Řevnice.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo:
St 16:00 – 18:00 Sál
www.klicek-soubor.cz

FLORBAL PRO DĚTI

Přihlášku a informace naleznete na www.florbalprodeti.cz

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo:
Út 14:00 – 15:00 Tělocvična
1.-6. třída

Kontakt
OLYMP FLORBAL, z.s.
krouzky@olympflorbal.cz
+420 724 052 617

ORIENTAČNÍ BĚH DĚTI
Orientační běh Řevnice

Přijďte si s Ondřejem zaběhat lesem i tělocvičnou.

více informací

Časy a místo cvičení:
Po 16:00 – 18:00 Tělocvična
Ondřej Skripnik

REBELKY O.K.
Rebelky O.K. Řevnice

Sportovní klub věnující se Rope Skippingu

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
Út 19:30 – 20:30 Sál
Čt 15:00 – 19:00 Tělocvična
Ne 19:00 – 21:00 Sál
Olga Kepková
www.rebelsok.cz

ŠKOLA ZAD
Škola zad Řevnice

Aby záda nebolela.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
Čt 18:30 – 20:00 Sál
Jana Hromádková provádí v malém sále kurz cvičebního programu „Škola zad“ se zaměřením na bolesti zad.

TAEKWONDO
Taekwondo Řevnice

Trénink prospěšný fyzickému i psychickému zdraví.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
Út 17:00 – 18:30 Sál

Kdo může přijít? 
Kdokoli. U čtyř až pětiletých dětí je lepší, když s dítětem cvičí starší sourozenec, rodič nebo prarodič. Máte-li nějaký zdravotní handicap, je možné Vám trénink individuálně přizpůsobit. Přístup trenéra k Vám je samozřejmě adekvátní Vašemu fyzickému stavu (věku). V naší škole aktuálně cvičí studenti od 4 do 60 let.
Kdy a kam můžu přijít? 
Můžete přijít na jakýkoli trénink v průběhu celého roku. Pro trénink začátečníků jsou určeny všechny tréninky od 10. kupu.
Musím něco platit ? 
Rozhodně NE! Měsíc, ve kterém přijdete, máte kompletně zdarma. Umožňujeme tak začátečníkům, aby se nezávazně a zdarma seznámili s TKD a naší školou a zkusili si trénink tohoto jedinečného korejského bojového umění.
Co mám mít s sebou ? 
Doporučujeme zkusit si trénink již na první hodině, protože tak nejlépe poznáte, co je to TKD. Můžete se ale také Vašeho prvního tréninku zúčastnit pasivně – jako diváci. Na cvičení stačí mít s sebou tepláky a tričko. Cvičíme naboso (v případě zdravotních problémů možno cvičit v lehké sportovní obuvi).
Co budu na tréninku dělat jako začátečník? 
Nebudeme po Vás rozhodně chtít nic, čeho nejste fyzicky schopni. TKD učíme techniku po technice a jenom tak je zaručen rychlý rozvoj žáků. Rozhodně Vás nenecháme na prvním tréninku přerážet cihly nebo se prát. Budete cvičit základní techniky, strečink, základní sebeobranu, lehké kondiční cvičení. Jde nám o to, naučit Vás bojové umění se vším všudy. Náročnost cvičení si můžete přizpůsobit i sami počtem tréninků. Pro začátek doporučujeme pravidelně minimálně jeden trénink týdně plus alespoň část nejbližšího soustředění.
Je to bezpečné pro zdraví? 
V tabulkách úrazovosti jsou bojová umění obecně až daleko za populárním hokejem, fotbalem nebo třeba volejbalem. Cvičení TKD je prospěšné nejen pro zdraví fyzické ale i psychické. Má velmi pozitivní vliv na správné držení těla a také na posílení a protažení celého těla vůbec. Výborně funguje jako relaxace.
Už jsem TKD ITF cvičil(a)… 
Výborně. Nebojte se znovu začít. Váš technický stupeň je stále platný, i když třeba bude nějakou dobu trvat, než si své znalosti a dovednosti oživíte.
Proč zrovna Vaše škola? 
Opravdu mnoho důvodů. Jsme největší a nejrozšířenější škola v České republice. Máme největší a nejpestřejší nabídku tréninků (všechny za jednu bezkonkurenční cenu), soustředění, zkoušek atd. Máme pravidelné tréninky po celý rok – tedy i přes letní prázdniny. Umožníme Vám od samých začátků cvičit s korejským mistrem. Vedení školy se TKD věnuje již několikátým rokem profesionálně. Individuální přístup ke každému žáku…
V mém okolí Vaše škola nepůsobí a já bych opravdu rád(a) cvičil(a). 
Kontaktujte nás. Třeba v místě Vašeho bydliště nebo poblíž působí jiná škola, kterou Vám doporučíme. V opačném případě nám můžete pomoci zorganizovat ve Vaší blízkosti novou skupinu nebo se alespoň účastnit našich soustředění či individuálních lekcí.

Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme na mailu info@tkd.cz nebo na telefonním čísle (+420) 603 302 739 (Martin Zámečník).

FK SLAVOJ ŘEVNICE
TJ Slavoj Řevnice

Fotbal pro všechny generace.

více informací

Časy a místo cvičení:
So  09:00 – 12:00 Tělocvična

Fotbal žáci v tělocvičně.

VOLEJBAL (NE)MATKY
Volejbal nematky Řevnice

Volejbal

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
Pá 18:00 – 20:00 Tělocvična

ZDRAVÁ ZÁDA
Zdravá záda Řevnice

Chtějte změnu, i tělo v pohybu má svá pravidla.

VÍCE INFORMACÍ

Časy a místo cvičení:
Čt 18:30 – 210:00 Sál
Radka Geffertová
14 lekcí 75 min. – 2100 Kč

Omezená kapacita cvičících zaručuje individuální přístup!
Na objednání je možné zajistit hlídání dětí.
Kurz vede kvalifikovaná fyzioterapeutka Mgr. Radka Geffertová.
Více informací na www.fyzioterapie-rg.cz

Pravidelně si Kinosál a příslušenství pronajímá Bio Řevnice. Program promítání naleznete na webu revnice-bio.cz.

Středa

Čtvrtek

Pátek

Neděle


Každých 14 dní v úterý je Kinosál a Klubovnu k dispozici Univerzitě 3. věku, který organizuje Česká zemědělská univerzita.
Info Monika Vaňková 603 40 20 40, monika.vankova@sokolrevnice.cz.

VÍCE INFORMACÍ O UNIVERZITĚ 3. VĚKU
Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google
WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner