V neděli 19.9. se na řevnickém Sokoláku konal čtvrtý ročník dětského překážkového závodu v lese. Na základě několika podnětů z minulého roku pořadatelé prodloužili trať na tři a čtvrt kilometru a zařadili nové překážky, které si závodníci pochvalovali. Celkem se letos na startu sešlo 102 dětí od pěti let až po deváťáky. Soutěžilo se v deseti kategoriích o stejný počet sad medailí. Opět nám přálo počasí, a tak si děti mohly užít závod, stejně tak jejich rodiče atmosféru v cíli.

Na trase závodu bylo na tři desítky překážek, na každé z nich minimálně jeden dospělý zajišťoval bezpečnost dětí, a tak mohli být všichni spokojeni, že děti doběhly do cíle jen s drobnými šrámy. V cíli pak dostaly buřta, kterého si vlastnoručně opekly na ohni a mohly se svými kamarády závod ještě nějakou chvíli hodnotit a podělit se o zážitky. Celá akce byla zakončena slavnostním vyhlášením vítězů ve všech kategoriích.

Rádi bychom zde poděkovali všem, kteří se na přípravě, organizaci i zajištění závodu podíleli a věnovali svůj čas stovce dětí.

Už teď se těšíme na další ročník!